Zakázkový software

Aplikace pro informační displeje na Vysoké škole Škoda MBPro Vaši potřebu vytvořím jakýkoliv software na míru.

 

Samozřejmostí je kvalitní analýza problému, která bývá často podceňována, a v konečném důsledku znamená nespokojenost obou stran - jak zákazníka, tak programátora. Pro kvalitní analýzu mám nejlepší předpoklady - především dlouholetou praxi, ale také jsem vystudoval obor Matematické inženýrství na VUT FS v Brně, který se přímo zabývá dlouho opomíjeným spojovacím prvkem mezi inženýry techniky a programátory.

 

Portfolio zakázkového software je velmi široké, proto jen výběrem:

 • Programování automatizačních systémů, jejichž základem je systém AMX, případně iRidium mobile či Fibaro.
   
 • Fibaro QuickApp aplikace pro integraci zařízení třetích stran do systémů Fibaro (Modbus, REST API, ...)
   

 • AMX moduly pro integraci zařízení třetích stran do AMX systémů.
   

 • Aplikace pro stahování a archivaci provozních dat z licího stroje ve společnosti MEDIA MIX,s.r.o.Delphi
  - firemní databázové (i jiné) aplikace (skladové hospodářství, objednávkové systémy, strojová obsluha strojů, sběr dat ze systémů třetích stran atd.)
  - speciální utility (převody dat z jednoho formátu do druhého, hromadná úprava stávajících dat do specifické podoby - např. pro import na web, generátor emailů či jiných dokumentů apod.),
  - vytvoření firemního REST serveru včetně klientských aplikací (REST klient pro Windows, Android, speciální zařízení typu Zebra mobile apod.),...
  - zobrazovací aplikace - informační LCD displeje/tabule (generování jednotlivých obrázků/oken na základě dat z databáze - vkládání přes admin aplikaci, případně vkládáním obrázků do konkrétního adresáře na počítači/serveru, animované přechody mezi jednotlivými obrazovkami...)
  - jakékoliv automatické činnosti - např. samočinné stahování a dekódování provozních dat z různých PLC ve výrobě, odeslání stavových informací na určené emaily apod.
   
 • Amit - návrh, dodávka, programování, servis nových systémů, úprava stávajících systémů včetně přidání/odebrání ovládaných/ovládacích prvků a úpravy software...
     
 • PHP (+JavaScript), Nette, MySQL - tvorba webových prezentací či specializovaných webových aplikací šitých na míru, firemní informační systémy, redakční systémy.
   
 • WWW, Wordpress - tvorba webových prezentací na redakčním systému WordPress, úprava existujících šablon/vzhledu dle specifických požadavků zákazníka.
   
 • Microsoft Office - tvorba maker.