Moduly pro řídící systémy AMX

Pro společnosti vyrábějící automatické či poloautomatické systémy (výrobci PLC, topných/klimatizačních systémů, zabezpečovacích systémů, AV techniky, elektronických prvků apod.), které jsou propojitelné s inteligentními nadstavbovými řídícími systémy, nabízím vytvoření modulu pro řídící systém AMX.  Tento modul pak mohou systémoví integrátoři AMX systémů jednoduše kdykoliv použít pro propojení Vašich systémů s řídícími systémy AMX, bez potřeby hlubší znalosti komunikačního protokolu Vašeho zařízení.

AMX Modul pro Elmo PTC-450C

Společnosti zabývající se komplexními instalacemi inteligentních domů se při výběru produktů třetích stran často nechají ovlivnit nikoliv kvalitou produktu, ale dostupností komunikačních protokolů, případně jejich složitostí. Pokud pak existuje přímo modul pro řídící systém AMX daného produktu, je jejich volba mnohdy dopředu daná. Vývoj a testování takového modulu totiž stojí nemalé náklady.

Pokud pak společnost směřuje své obchodní aktivity do zahraničí, je modul pro AMX takřka nezbytností.

 

Pro vývoj a hlavně kvalitní otestování modulu je kromě zaslání kompletní dokumentace ke komunikačnímu protokolu vhodné zapůjčit mi zařízení, pro které se modul vyvíjí. Cena vývoje modulu se odvíjí od složitosti zařízení/protokolu, případně množství požadovaných funkcí v implementaci.

Pokud zatím neuvažujete o vytvoření modulu, můžete alespoň (po krátké konzultaci se mnou - ohledně případného budoucího programování modulu - komunikační knihovny) na svých stránkách umístit pro potenciální zákazníky odkaz na tyto stránky, aby věděli, že existuje způsob, jak Vaše zařízení do systému AMX připojit. 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.